Morchem sp. z o.o. to firma która powstała z myślą o stworzeniu nowoczesnego i rzetelnego partnera dla naszych klientów. Firma, która świadczy usługi w zakresie dostaw oraz sprzedaży surowców chemicznych w oparciu o własne zasoby transportowe, stabilnych dostawców i wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w branży chemicznej. Jesteśmy przekonani, że połączenie tych aspektów gwarantuje sukces i satysfakcje naszych klientów co jest naszą główną dewizą w filozofii prowadzenia biznesu w obecnym, trudnym otoczeniu rynkowym.

Partnerstwo, rzetelność w wykonywaniu usług dla naszych klientów i wiarygodność to dewizy, które przyświecały założycielowi firmy Morawiec Transport od ponad 30 lat działalności na rynku krajowym jak i europejskim. Firmie Morchem sp. z o.o. należącej do spółek z grupy Morawiec, przyświecać będą te same wartości i atrybuty współpracy z naszymi odbiorcami w celu uzyskania obopólnych korzyści. Działania naszej firmy mają charakter długofalowy, nasze relacje z klientami postrzegamy przez pryzmat wzajemnych korzyści w dłuższej perspektywie. Chcemy aby sukces naszych klientów był naszym sukcesem.

Nasza flota składa się z pięciu ciągników siodłowych o normie spalania EURO6 wraz z cysternami o pojemnościach 34m3 spełniających normy ADR L4BH do przewozu produktów chemicznych m.in.:

  • wodorotlenek sodu roztwory,
  • wodorotlenek potasu roztwory,
  • kwas siarkowy 96%,
  • kwas azotowy 55-65%,
  • kwas fosforowy roztwory.

Morchem Monitoring Dostaw

System zdalnego monitoringu GPS dostarczany przez jedną z spółek grupy Morawiec: LeonSystem. Poprzez link umożliwia lokalizację pojazdu wraz z przewożonym ładunkiem w przeglądarce internetowej. Na życzenie klienta udostępniamy unikatowy link naszemu odbiorcy.